• Работни денови

    08:00 - 18:00

  • Сабота

    10:00 - 16:00

  • Недела

    Неработен ден

i

Производи

ML Pro Lash Lift Rods

750 ден 669 ден

Прачките за подигање на трепките ML Pro се изработени од мек силикон што го прави лесното и удобно нивното прицврстување на очните капаци додека ги кревате трепките од корените.

Прачки за подигнување на трепките се совршени за работа со различни стилови на кревање на трепки.

Пакетот содржи мали, средни, големи и екстра големи прачки за подигнување.

- +
Шифра: 3209 Категорија: