• Работни денови

    08:00 - 18:00

  • Сабота

    10:00 - 16:00

  • Недела

    Неработен ден

i

Производи

ML Pro Premium Eyelash Extensions

1,049 ден

Индивидуалните трепки со големина на ML Pro Mix се револуционерни додатоци на трепките на пазарот.

Мека и супер лесна. Идеално за создавање индивидуални трепки.

Специјално развиената формула ги прави овие трепки супер лесни за подигање и ги прават отпорни на виткање. Ова е одличен производ за високо искусни и почетнички уметници за трепки.

Достапно во кадрици B, C, CC, D, L
12 редови – должина на мешавина од 8 до 14мм
Вегански
Без латекс
Не е тестирано на животни
Без формалдехид

Сите наши трепки се направени од 100% синтетички влакна

Избриши
- +
Шифра: 2276 Категорија:

Повеќе информации

Дебелина

0.20, 0.15, 0,07, 0.05, 0.03